biblioteka  |  z historii biblioteki  |  zbiory  |  wykaz lektur
co robimy klub Scrabble  | warto przeczytać/nowości  |  twórczość uczniów  |  galeria
O Bibliotece

Kochajcie książki. One ułatwią Wam życie, po przyjacielsku pomogą zorientować się w pstrej i burzliwej gmatwaninie myśli, uczuć i zdarzeń. One nauczą Was szanować człowieka i samych siebie, one uskrzydlą rozum i serce uczuciem miłości dla świata, dla człowieka.”
(Maksym Gorki)


Szkolna Biblioteka czynna jest codziennie : w poniedziałki od 9.00 do 17.00, od wtorku do piątku w godzinach 8.00 do 17.00

Pracownicy:

mgr Anna Kazik Mielczarek

nauczyciel kontraktowy

Absolwentka „Zamku”, ukończyła studia magisterskie z zakresu pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej i pracy socjalnej na Uniwersytecie Opolskim oraz Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Opolu na kierunku bibliotekoznawstwo.

Inicjator i koordynator komputeryzacji pracy biblioteki, autorka szkolnego planu realizacji ścieżki Edukacja Czytelnicza i Medialna, odpowiedzialna za kontakty międzybiblioteczne, statystykę oraz sprawozdawczość biblioteki

mgr Mariola Necel

nauczyciel dyplomowany

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Opolu oraz studiów podyplomowych z zakresu informacji naukowej i bibliotekoznawstwa na Uniwersytecie Opolskim. Opiekun szkolnego biuletynu „Nauczyciel Zamku”, szkolny fotograf oraz osoba odpowiedzialna za kontakty z mediami.
Copyright © - Biblioteka przy ZSZ im. Piastów Opolskich w Krapkowicach 
Design by Pepo